Термінова компьютерна допомога
  ua   ru
Ремонт комп’ютерівРемонт ноутбуківВідновлення інформаціїКомп’ютерна допомогаКонтактна інформація
Ремонт принтерівРемонт сканерівРемонт моніторівРемонт технікиМережі Wi-Fi


  Пошук по сайту:
Головне меню

Бесплатная консультация
Виклик спеціаліста онлайн

Відновлення видалених файлів 

Ви помилково видалили важливі файли? Або ваш не дуже досвідчений знайомий випадково відформатував ваш жорсткий при перевстановлення Windows? Тоді вам потрібна наша допомога. Ми допоможемо вам відновити дані не залежно від того яким способом вони були вилучені. Ваші фотографії, важливі документи, музику і відео можна повернути, навіть якщо був відформатований диск чи флешка. Фахівці нашої компанії мають великий досвід у відновленні інформації і готові взятися за найскладнішу роботу. 

Ми займаємося відновленням даних з флешок, жорстких дисків, фотоапаратів і мобільних телефонів. При виконанні робіт з відновлення інформації ми гарантуємо вам повну конфіденційність. Вся відновлена інформація може бути перенесена на інші носії - CD / DVD-диски, жорсткі диски, flash-накопичувачі та інші. 

Якщо ви виявили, що важлива інформація з якої-небудь причини втрачено, то вам варто виключити комп'ютер, у випадку якщо вона була на жорсткому диску, або перестати використовувати носії інформації на якому вона була і якомога швидше звернутися до нас. У цьому випадку вірогідність відновлення інформації може складати до 100%. Відновлення інформації можливо навіть у випадку апаратної поломки. 

Наші фахівці проводять наступні види робіт: 
Відновлення даних з жорсткого диска 
Відновлення видалених файлів з флешки 
Відновлення видалених файлів з баз 1С 
Відновлення видалених файлів з поштових програм (листи і адресні книги - Microsoft Outlook, The Bat) 
Відновлення пошкоджених файлів з CD-дисків 
Відновлення інформації з будь-яких інших носіїв 
Запис відновленої інформації на CD і DVD-диски 
Ремонт пошкодженого носія 
Формування логічних розділів на жорсткому диску 
Зміна типу файлової системи 
Виправлення помилок файлової системи 
Налаштування авторезервірованія цінної інформації 

Ми відновлюємо видалені файли з 2004р. Викликайте майстра додому, привозьте флешку і жорсткий диск з вашою інформацією до нас в офіс. Ми працюємо з 8-00 до 21.00, без вихідних. Довідки за телефоном 599-51-65


    Виїзд комп’ютерного майстра: Троєщина, Оболонь, Позняки, Теремки, Борщагівка, Шулявка, Дарниця, Солом’янка, Осокорки, Лісний, Березняки, Поділ, Виноградар, Деміївка, Русанівка, Лук’янівка, Татарка, Академмістечко, Святошино, ДВРЗ, Гончарка, Голосієво, Академмістечко, Біличі, Корчевате, Китаєво, Жуляни, Бориспіль, Бровари, Вишневе
Посилання