Термінова компьютерна допомога
  ua   ru
Ремонт комп’ютерівРемонт ноутбуківВідновлення інформаціїКомп’ютерна допомогаКонтактна інформація
Ремонт принтерівРемонт сканерівРемонт моніторівРемонт технікиМережі Wi-Fi


  Пошук по сайту:
Головне меню

Бесплатная консультация
Виклик спеціаліста онлайн

Установка Windows  Налаштування Windows

 


Установка Windows - це те, з чим рано чи пізно стикається будь-який користувач комп'ютера (а значить і будь-який сучасний чоловік, в принципі). Звичайно, часто виробники ноутбуків і компанії, що займаються продажем ПК, завчасно вирішують це питання - Windows (або інша ОС) вже встановлена ​​на Ваш новопридбаний комп'ютер. Але, от, якщо Вас не влаштовує ОС, яка інстальована на Ваш комп'ютер замість Windows, або Вам не підходять стандартні налаштування, а може "мікрософтовськими Вікна" просто-напросто почали "глючити" (таке з часом трапляється) ... Єдиний вихід в такій ситуації - зробити установку Windows заново.

     
Операційна система - програма, яка автоматично завантажується при включенні комп'ютера і надає користувачеві базовий набір команд, за допомогою яких можна виконувати спілкування з комп'ютером і ряд дій.
Установка Windows, настройка windows - перше, що необхідно для працездатності комп'ютера.

     
Найбільш популярною операційною системою на даний момент є Windows. Найбільш стабільною версією цієї операційної системи вважається Windows XP, Seven. На більш старі комп'ютери має сенс встановлювати Windows 98, Me і Windows 2000, Windows 2002.
     
Наші фахівці встановлюють всі версії операційної системи Windows, зберігаючи всю інформацію на вашому комп'ютері. Також наші фахівці здійснюється настройка windows xp та настроювання windows, а також іншої модифікації. Для того, щоб наш інженер приїхав до Вас для встановлення або налаштування Windows, Вам необхідно передзвонити за номером 599-51-65 для оформлення замовлення (у Києві та області).
     
У випадку, якщо Ви у вас самостійно неполучаеться встановити Windows XP, Ви можете передзвонити за номером тел. 599-51-65 для отримання безкоштовної консультації з установки програми Windows. Наш диспетчер-програміст запропонує Вам інструкції зі встановлення Windows, завдяки якій продовжитися процес установки Windows самостійно. Також Ви можете отримати консультацію з налаштування Windows і установка Winows XP
Заміна Windows Vista на XP

      
Потрібна заміна Windows Vista на XP? Наші майстри виконають цю роботу на професійному рівні!

      
Можливості цієї операційної системи величезні, вони дозволяють керувати Вашим ПК саме так, як вам хочеться і як Вам зручно! Тільки грамотна заміна, перевстановлення Windows або установка Windows XP замість Vista здатні розкрити всі її величезні можливості.

      
Але творцями даної, безумовно зручною, операційної системи були вбудовані безліч настройок, які приховані для звичайного користувача або взагалі не доступні без спеціального програмного забезпечення. Саме ці настройки і дозволяють майстрам налагодити роботу вашого ПК на оптимальне швидкодію і максимальну працездатність. Тому дуже важливо, щоб установка Віндовс Віста або установка Windows ХП виконувалася знає людиною.

    
Спеціаліст нашої компанії відключить всі непотрібні і "гальмують" вашу систему вбудовані, але практично не потрібні функції на ваше прохання і навчить користуватися додатковими можливостями, а так само налаштують все додаткове програмне забезпечення на вашу вимогу, які необхідно для повноцінного і правильного функціонування Вашого "Залізного одного ".

Ми обслуговуємо Всі райони Києва:

Шевченківський район (Лук'янівці Татарка),, Оболонський район (Оболонь Мінський масив), Деснянський район (Троєщина, Лісовий), Святошинський район (Біличі Борщагівка Святошино Академмістечко Подільський район (Поділ Гончарка Виноградар), Печерський район (Печерськ Липки Бесарабка),, Солом'янський район (Солом'янка Жуляни), Голосіївський район (Голосіїво Китаєво Деміївка Корчувате Конча-Заспа), Дарницький район (Осокорки Позняки Дарниця) Дніпровський район (Русанівка Березняки)


    Виїзд комп’ютерного майстра: Троєщина, Оболонь, Позняки, Теремки, Борщагівка, Шулявка, Дарниця, Солом’янка, Осокорки, Лісний, Березняки, Поділ, Виноградар, Деміївка, Русанівка, Лук’янівка, Татарка, Академмістечко, Святошино, ДВРЗ, Гончарка, Голосієво, Академмістечко, Біличі, Корчевате, Китаєво, Жуляни, Бориспіль, Бровари, Вишневе
Посилання