Термінова компьютерна допомога
  ua   ru
Ремонт комп’ютерівРемонт ноутбуківВідновлення інформаціїКомп’ютерна допомогаКонтактна інформація
Ремонт принтерівРемонт сканерівРемонт моніторівРемонт технікиМережі Wi-Fi


  Пошук по сайту:
Головне меню

Бесплатная консультация
Виклик спеціаліста онлайн

Ремонт, настройка комп'ютерів і ноутбуків від А до Я

Фірма «AB-Greid» пропонує вам якісні комп'ютерні послуги з виїздом нашого співробітника до вас в офіс або додому. Ремонт комп'ютерів і ноутбуків виконується тільки висококваліфікованими фахівцями з великим практичним досвідом у сфері обслуговування комп'ютерів, тому ви можете бути впевнені у збереженні Ваших даних, що знаходяться на що вийшов з ладу комп'ютері.

Окрім ремонту комп'ютерів і ноутбуків ми надаємо безліч додаткових послуг, з якими ви можете ознайомитися нижче.

Повноцінний ремонт комп'ютерів
Крім ремонту самого комп'ютера, наші фахівці здійснюють установку операційної системи і набору різних програм. Адже без програмного забезпечення комп'ютер не може взаємодіяти з користувачем і робити обчислення.

Швидка комп'ютерна допомога
Якщо з вашим комп'ютером сталося щось з вище перерахованого і вам потрібно комп'ютерна допомога, то ви можете викликати наших фахівців, які приїдуть до вас і за короткий час впораються з виниклою несправністю. Це може бути:
- Відновлення інформації з пошкодженого жорсткого диска.
- Встановлення та налаштування програмного забезпечення;
- Встановлення антивірусу, пошук вірусів та їх видалення;
- Встановлення та налаштування підключення до мережі Інтернет;

Створення мереж
Наші фахівці допоможуть вам створити або налаштувати вже існуючу мережу, що складається з комп'ютерів і ноутбуків, що дозволить більш ефективно обмінюватися інформацією між користувачами. Ми можемо запропонувати вам наступні послуги:
- Встановлення та налаштування серверів;
- Прокладка та налаштування локальних мереж;
- Установка бездротової мережі Wi-Fi.

Перерозподіл пріоритетів системних завдань
Часто повільна робота комп'ютера або Інтернет-з'єднання може бути викликана не тільки низькими системними характеристиками комп'ютера, але і неправильної налаштуванням обладнання, відсутністю необхідних драйверів для будь-яких пристроїв, наявністю в автозавантаженні великої кількості непотрібних програм або в результаті роботи різних вірусів і троянів, які можуть стежити за вашими діями і відсилати зловмисникам інформацію про вас або ж показувати вам докучливі спливаючі вікна з рекламою.

Наші фахівці можуть усунути багато з вищеназваних проблем і зробити ваш комп'ютер і роботу з Інтернет більш продуктивним і швидким:
- Видалення «непотрібних» програм з панелі автозапуску;
- Закриття невикористовуваних портів для збільшення швидкості передачі даних через мережу Інтернет;
- Налагодження BIOS для правильного перерозподілу ресурсів;
- Оптимізація роботи комп'ютера в цілому.

Встановлення операційних систем
Згодом комп'ютер починає працювати повільніше через проблеми з операційною системою, які виникають в результаті частої установки і видалення яких-небудь програм і її час від часу потрібно встановлювати заново, щоб збільшити продуктивність всієї системи. Ми можемо запропонувати вам наступні послуги:
- Установка Windows
- Налагодження операційної системи Windows;
- Створення серверів на основі Windows Server 2003.

Ремонт оргтехніки

- Ремонт принтерів, сканерів, ксероксів, копірів, МФУ, факсів, моніторів, ДБЖ.

Ремонт ноутбуків
Ноутбук, як і будь-який інший комп'ютер, вимагає відповідного налаштування і оновлення його компонентів, при чому іноді навіть більше ніж звичайний комп'ютер. Адже в ноутбуці часто встановлені нестандартні компоненти, які вимагають наявності відповідних драйверів і налаштування. Також більш складною є процедура встановлення на ноутбук операційної системи Windows XP. Ми пропонуємо вам наступні послуги з обслуговування ноутбуків:
- Діагностика ноутбуків;
- Заміна комплектуючих;
- Видалення Windows Vista і установка Windows XP;
- Установка будь-яких драйверів під Windows XP;
- Модернізація ноутбуків.

Наша компанія надає будь-які комп'ютерні послуги, які покликані зробити вашу роботу більш комфортною і заощадити ваш час. Не залежно від того чи є ви власником офісу з великою кількістю комп'ютерів, або ж у вас виникли труднощі з домашнім ПК, наші фахівці завжди прийдуть вам на допомогу і максимально швидко і якісно усунуть виникли несправності.

Ми обслуговуємо Всі райони Києва:

Шевченківський район (Лук'янівці Татарка),, Оболонський район (Оболонь Мінський масив), Деснянський район (Троєщина, Лісовий), Святошинський район (Біличі Борщагівка Святошино Академмістечко Подільський район (Поділ Гончарка Виноградар), Печерський район (Печерськ Липки Бесарабка),, Солом'янський район (Солом'янка Жуляни), Голосіївський район (Голосіїво Китаєво Деміївка Корчувате Конча-Заспа), Дарницький район (Осокорки Позняки Дарниця) Дніпровський район (Русанівка Березняки)


    Виїзд комп’ютерного майстра: Троєщина, Оболонь, Позняки, Теремки, Борщагівка, Шулявка, Дарниця, Солом’янка, Осокорки, Лісний, Березняки, Поділ, Виноградар, Деміївка, Русанівка, Лук’янівка, Татарка, Академмістечко, Святошино, ДВРЗ, Гончарка, Голосієво, Академмістечко, Біличі, Корчевате, Китаєво, Жуляни, Бориспіль, Бровари, Вишневе
Посилання