Термінова компьютерна допомога
  ua   ru
Ремонт комп’ютерівРемонт ноутбуківВідновлення інформаціїКомп’ютерна допомогаКонтактна інформація
Ремонт принтерівРемонт сканерівРемонт моніторівРемонт технікиМережі Wi-Fi


  Пошук по сайту:
Головне меню

Бесплатная консультация
Виклик спеціаліста онлайн

Ремонт, настройка комп’ютерів та ноутбуків від А до Я

Фірма «AB-Greid» пропонує вам якісні комп'ютерні послуги з виїздом нашого співробітника до вас в офіс або додому. Ремонт комп'ютерів і ноутбуків виконується тільки висококваліфікованими фахівцями з великим практичним досвідом у сфері обслуговування комп'ютерів, тому ви можете бути впевнені у збереженні Ваших даних, що знаходяться на що вийшов з ладу комп'ютері.

Окрім ремонту комп'ютерів і ноутбуків ми надаємо безліч додаткових послуг, з якими ви можете ознайомитися нижче.

Повноцінний ремонт комп'ютерів
Крім ремонту самого комп'ютера, наші фахівці здійснюють установку операційної системи і набору різних програм. Адже без програмного забезпечення комп'ютер не може взаємодіяти з користувачем і робити обчислення.

Швидка комп'ютерна допомога
Якщо з вашим комп'ютером сталося щось з вище перерахованого і вам потрібно комп'ютерна допомога, то ви можете викликати наших фахівців, які приїдуть до вас і за короткий час впораються з виниклою несправністю. Це може бути:
- Відновлення інформації з пошкодженого жорсткого диска.
- Встановлення та налаштування програмного забезпечення;
- Встановлення антивірусу, пошук вірусів та їх видалення;
- Встановлення та налаштування підключення до мережі Інтернет;

Створення мереж
Наші фахівці допоможуть вам створити або налаштувати вже існуючу мережу, що складається з комп'ютерів і ноутбуків, що дозволить більш ефективно обмінюватися інформацією між користувачами. Ми можемо запропонувати вам наступні послуги:
- Встановлення та налаштування серверів;
- Прокладка та налаштування локальних мереж;
- Установка бездротової мережі Wi-Fi.

Перерозподіл пріоритетів системних завдань
Часто повільна робота комп'ютера або Інтернет-з'єднання може бути викликана не тільки низькими системними характеристиками комп'ютера, але і неправильної налаштуванням обладнання, відсутністю необхідних драйверів для будь-яких пристроїв, наявністю в автозавантаженні великої кількості непотрібних програм або в результаті роботи різних вірусів і троянів, які можуть стежити за вашими діями і відсилати зловмисникам інформацію про вас або ж показувати вам докучливі спливаючі вікна з рекламою.

Наші фахівці можуть усунути багато з вищеназваних проблем і зробити ваш комп'ютер і роботу з Інтернет більш продуктивним і швидким:
- Видалення «непотрібних» програм з панелі автозапуску;
- Закриття невикористовуваних портів для збільшення швидкості передачі даних через мережу Інтернет;
- Налагодження BIOS для правильного перерозподілу ресурсів;
- Оптимізація роботи комп'ютера в цілому.

Встановлення операційних систем
Згодом комп'ютер починає працювати повільніше через проблеми з операційною системою, які виникають в результаті частої установки і видалення яких-небудь програм і її час від часу потрібно встановлювати заново, щоб збільшити продуктивність всієї системи. Ми можемо запропонувати вам наступні послуги:
- Установка Windows
- Налагодження операційної системи Windows;
- Створення серверів на основі Windows Server 2003.

Ремонт оргтехніки

- Ремонт принтерів, сканерів, ксероксів, копірів, МФУ, факсів, моніторів, ДБЖ.

Ремонт ноутбуків
Ноутбук, як і будь-який інший комп'ютер, вимагає відповідного налаштування і оновлення його компонентів, при чому іноді навіть більше ніж звичайний комп'ютер. Адже в ноутбуці часто встановлені нестандартні компоненти, які вимагають наявності відповідних драйверів і налаштування. Також більш складною є процедура встановлення на ноутбук операційної системи Windows XP. Ми пропонуємо вам наступні послуги з обслуговування ноутбуків:
- Діагностика ноутбуків;
- Заміна комплектуючих;
- Видалення Windows Vista і установка Windows XP;
- Установка будь-яких драйверів під Windows XP;
- Модернізація ноутбуків.

Наша компанія надає будь-які комп'ютерні послуги, які покликані зробити вашу роботу більш комфортною і заощадити ваш час. Не залежно від того чи є ви власником офісу з великою кількістю комп'ютерів, або ж у вас виникли труднощі з домашнім ПК, наші фахівці завжди прийдуть вам на допомогу і максимально швидко і якісно усунуть виникли несправності.


    Виїзд комп’ютерного майстра: Троєщина, Оболонь, Позняки, Теремки, Борщагівка, Шулявка, Дарниця, Солом’янка, Осокорки, Лісний, Березняки, Поділ, Виноградар, Деміївка, Русанівка, Лук’янівка, Татарка, Академмістечко, Святошино, ДВРЗ, Гончарка, Голосієво, Академмістечко, Біличі, Корчевате, Китаєво, Жуляни, Бориспіль, Бровари, Вишневе
Посилання